Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Zagrodno

IR.271.9.2021 - Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla pięciu obrębów ewidencyjnych Gminy Zagrodno.

Informujemy, że postępowanie pn. „Sporządzenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla pięciu obrębów ewidencyjnych Gminy Zagrodno.” prowadzone jest na elektronicznej platformie zakupowej Gminy Zagrodno - MARKETPLANET EZAMAWIAJĄCY. 

Platforma Marketplanet e-Zamawiający umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp oraz wyłączonych z Pzp poprzez link:

Platforma Marketplanet (ezamawiajacy.pl)

Lista przetargów PZP -> Aktualne

 

Regulamin korzystania z Marketplanet OnePlace opublikowany jest na stronie:

https://oneplace.marketplanet.pl/regulamin


Data wytworzenia: 2021-05-26 10:16 Autor: Jakub Jagiełło Data publikacji: 2021-05-26 10:16 Osoba udostępniająca na stronie: Jakub Jagiełło Data ostatniej modyfikacji: 2021-06-02 Osoba modyfikująca: Jakub Jagiełło
Data stworzenia : 2017-02-23 14:24 Autor : Administrator Data publikacji : 2017-02-23 14:24 Osoba udostępniająca na stronie : Administrator Data ostatniej modyfikacji : 2021-10-20 20:45 Osoba modyfikująca : Administrator