Pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę na okres 24 miesięcy, nieruchomości położonych w obrębie Łukaszów, w gminie Zagrodno, w powiecie złotoryjskim w województwie dolnośląskim stanowiącej własność Gminy Zagrodno

Obciążenia nieruchomości: Działki nie są obciążone. Wykaz nieruchomości Nr 0050.98.2022 podano do publicznej wiadomości 03 sierpnia 2022 roku.

Nieruchomość leży na obszarze byłego lotniska wojskowego, na gruncie i pod jego powierzchnią mogą znajdować się niewidoczne urządzenia lub budowle, a także zakrzaczenia i zadrzewienia. Nieruchomość dzierżawiona jest na cel rolny bez prawa do dysponowania nieruchomością na cele budowlane. Dzierżawca zobowiązany będzie do uiszczania podatku od nieruchomości w kwocie wskazanej w Uchwale Rady Gminy Zagrodno zgodnie z klasyfikacja w egib.

Granice poszczególnych fragmentów przeznaczonych do sprzedaży są granicami umownymi określonymi w oparciu o wstępną mapę podziału nieruchomości, wszystkie punkty graniczne zostaną wznowione i okazane na gruncie w 3 i 4 kwartale 2022 roku. Dzierżawca zobowiązany będzie do umożliwienia wejścia na grunt geodecie wyznaczonemu przez Urząd Gminy w Zagrodnie w celu dokonania okazania granic/wznowienia znaków granicznych i nie będzie w związku z tym domagał się od Wydzierżawiającego żadnych rekompensat, zwolnień z opłat czy świadczeń odszkodowawczych.

Data wytworzenia: 2022-09-15 15:23 Autor: Mateusz Iwiński Data publikacji: 2022-09-15 15:23 Osoba udostępniająca na stronie: Mateusz Iwiński Data ostatniej modyfikacji: 2022-10-18 Osoba modyfikująca: Mateusz Iwiński