Zapytanie ofertowe - Przebudowa podjazdu dla niepełnosprawnych do Gminnego Ośrodka Zdrowia w Zagrodnie

Informujemy, że postępowanie pn. „Przebudowa podjazdu dla niepełnosprawnych do Gminnego Ośrodka Zdrowia w Zagrodnie” prowadzone jest na elektronicznej platformie zakupowej Gminy Zagrodno - MARKETPLANET EZAMAWIAJĄCY.

Ofertę należy złożyć na załączonym formularzu ofertowym (załącznik nr 1) podpisaną podpisem osobistym, elektronicznym lub podpisem zaufanym do dn. 27.10.2021 r. do godz. 12.00 na adres mailowy Zamawiającego (ugzagrodno@zagrodno.eu) lub poczta tradycyjną na adres Urząd Gminy  Zagrodno, Zagrodno 52, 59-516 Zagrodno z podaniem numeru postępowania i nazwą zadania. Ofertę wysłaną pocztą tradycyjną lub kurierem uważa się za złożoną w dniu jej dostarczenia do siedziby zamawiającego. Oferty złożone po terminie nie będą rozpatrywane.

Kliknij "więcej" aby zapoznać się z treścią zapytania ofertowego.

Platforma Marketplanet e-Zamawiający umożliwi Państwu składanie ofert na drodze elektronicznej. Oznacza to, możliwość prowadzenia postępowań o udzielenie zamówień publicznych w sposób elektroniczny, gwarantując zachowanie pełnej poufności oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa przekazu danych.

W przypadku pytań prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta Info Marketplanet, które udziela wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00 pod nr tel. 22 257 22 23 lub info@marketplanet.pl gdzie otrzymacie Państwo pełne i profesjonalne wsparcie.

Wejście na platformę do zamówień publicznych z zastosowaniem przepisów ustawy Pzp oraz wyłączonych z Pzp poprzez link:

Platforma Marketplanet (ezamawiajacy.pl)

Lista przetargów PZP -> Aktualne

Regulamin korzystania z Marketplanet OnePlace opublikowany jest na stronie:

Data wytworzenia: 2021-10-11 13:39 Autor: Jakub Jagiełło Data publikacji: 2021-10-11 13:39 Osoba udostępniająca na stronie: Jakub Jagiełło Data ostatniej modyfikacji: 2022-04-06 Osoba modyfikująca: