Zapytanie ofertowe - zabiegi agrotechniczne

Zgodnie z regulaminem udzielania zamówień publicznych, do których nie stosuje się ustawy Prawo zamówień publicznych, wprowadzonym zarządzeniem nr 0050.40.2022 Wójta Gminy Zagrodnio z dnia 1 kwietnia 2022 r., Wójt Gminy Zagrodno zaprasza do złożenia oferty na:

„Wykonanie zabiegu agrotechnicznego polegającego na zaoraniu 80 ha gruntów, stanowiących nieużytki w miejscowości Łukaszów”

1. Wykonanie orki na 80 ha gruntów inwestycyjnych po byłym lotnisku w Łukaszowie. Zamawiany zabieg agrotechniczny ma zostać wykonany na terenie, na którym doszło do pożaru w lipcu 2022 roku w miejscowości Łukaszów. Obszar ten stanowi obecnie nieużytek, przez ostatnie lata wykorzystywany na cele rolne. Na terenie byłego lotniska znajdują się zadrzewienia i zakrzewienia, a także mogą znajdować się niezinwentaryzowane obiekty lub budowle, które stanowią pozostałość po lotnisku wojskowym. Z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa przeciw pożarowego na wskazanym terenie zamawiający dopuszcza ominięcie zadrzewień, a także innych obiektów w trakcie wykonywania orki.

Dokładny obszar, zamawiający wskaże wykonawcy przed przekazaniem zlecenia na wykonanie w/w zadania. Teren ten obejmować będzie strefę bezpieczeństwa zlokalizowaną od strony wsi Łukaszów, drogi wojewódzkiej, zakładu Austin Powder, a także umownej drogi zlokalizowanej od wschodniej strony kompleksu.

Określenie przedmiotu zamówienia za pomocą kodu CPV:
77100000-1– usługi rolnicze.

1. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Termin wykonania zamówienia: 28 dni od dnia otrzymania zlecenia.

Szczegóły w załączniku

Data wytworzenia: 2022-09-22 08:57 Autor: Mateusz Iwiński Data publikacji: 2022-09-22 08:57 Osoba udostępniająca na stronie: Mateusz Iwiński Data ostatniej modyfikacji: 2022-09-22 Osoba modyfikująca: Mateusz Iwiński