Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Zagrodno

Rada Gminy

Skład osobowy

  1.  Izabela Grabka                                            e-mail: i.grabka@zagrodno.eu

  2.  Tomasz Herbut                                            e-mail: t.herbut@zagrodno.eu

  3.  Paweł Kalinowski                                       e-mail: p.kalinowski@zagrodno.eu

  4.  Paweł Keklak                                              e-mail: p.keklak@zagrodno.eu

  5.  Jan Kotylak                                                 e-mail: j.kotylak@zagrodno.eu   

  6.  Bartosz Kunecki                                         e-mail: b.kunecki@zagrodno.eu

  7.  Danuta Kuźniar                                           e-mail: d.kuzniar@zagrodno.eu

  8.  Walenty Luszniewski -  Przewodniczący e-mail: w.luszniewski@zagrodno.eu

  9.  Jan Łuc                                                       e-mail: j.luc@zagrodno.eu

 10. Stanisław Olechowski                               e-mail: s.olechowski@zagrodno.eu

 11. Halina Pawlus                                             e-mail: h.pawlus@zagrodno.eu

 12. Anna Senko - Wiceprzewodniczący        e-mail: a.senko@zagrodno.eu

 13. Ewa Sitko                                                    e-mail: e.sitko@zagrodno.eu

 14. Piotr Siwak                                                  e-mail: p.siwak@zagrodno.eu

 15. Franciszek Szklarz                                     e-mail: f.szklarz@zagrodno.eu

SESJE RADY GMINY

Data stworzenia : 2017-02-27 10:52 Autor : Administrator Data publikacji : 2017-02-27 10:52 Osoba udostępniająca na stronie : Administrator Data ostatniej modyfikacji : 2019-03-22 11:32 Osoba modyfikująca : Administrator
Wersja kontrastowa Wersja graficzna Powiększ Pomniejsz